MICHAELA KRÁSOVÁ – „ŽIVOTNÍ ENERGIE“ -BYLINNÉ ZÁBALY „ENERGIE ŽIVOTA“ TIANDE, BYLINNÉ VLOŽKY TIANDE, PODPORA OTĚHOTNĚNÍ

By 20. 3. 2020
Mocný nástroj tradiční čínské medicíny – bylinný zábal v podobě vložek „Energie života“ tianDe, který skvěle podporuje organismus každé ženy. Účinnost vložky zajišťuje unikátní fytonáplň z hustých výtažků sušených bylin, používaných v čínské medicíně. Čínští léčitelé nazývají suché extrakty „podstatou bylin“. Pro získání 1 kg extraktu je třeba zpracovat 8 – 10 kg bylin. Účinnost hotového výrobku na jeho bázi stoupá o několik řádů.

 

S ČÍM POMÁHÁ BYLINNÝ ZÁBAL- VLOŽKA  „ENERGIE ŽIVOTA“ tianDe ???

= udržuje přirozenou rovnováhu PH a normální mikrofloru

= je prevencí proti gynekologickým potížím

= účinná proti mykózám, cystám, myomům, výtokům, svědění

= zmírňuje bolestivost menstruace i premenstruační syndrom

= odstraňuje poruch menstruačního cyklu

= dodává energii v náročných dnech i při nemoci

= působí i na hemeroidy

= působí i na zdraví mužské prostaty

= lze využít i jako suchý zábal na krk při škrábání v krku

 

AKTIVNÍ SLOŽKY BYLINNÝCH ZÁBALŮ – VLOŽEK “ ENERGIE ŽIVOTA“ tianDe :

ANDĚLIKA ČÍNSKÁ nebo také DĚHEL ČÍNSKÝ – v tradiční medicíně Číny, Mongolska, Indie je Andělika čínská nazývána “ ženský ženšen“ či „ženská rostlina“ a „královna čínských bylin“. Působí na meridiány ( dráhy životní energie člověka) srdce, jater, sleziny, tonizuje, posiluje krev, reguluje menstruaci, zmírňuje bolest. Podle staré legendy anděl přinesl kořen anděliky na zem, aby léči mor a jiné nevyléčitelné nemoci. Od těch dob se této rostlině říká „andělská bylina“ neboli andělika. U onemocnění ženských reprodukčních orgánů je používání anděliky doporučováno v případě zánětlivých procesů, poruch menstruačního cyklu, bolestivé menstruace, cystické fibrózy prsu, premenstruačního syndromu, stagnace v oblasti malé pánve, narušení tonusu dělohy, neplodnosti, klimakterického syndromu. Jako zdroj fytoestrogenů andělika napodobuje účinky estrogenu a progesteronu. Má nejen schopnost „nahradit“ působení hormonů, ale také zvyšuje citlivost receptorů tělesných tkání vůči těmto hormonům.

EXTRAKT Z MÁTY PEPRNÉ…má zklidňující, protikřečové, antiseptické a analgetické účinky. Při kontaktu se sliznicemi mentol obsažený v mátě působí na receptory chladu, což vyvolává zúžení povrchových cév a způsobuje reflexní rozšíření cév vnitřních orgánů. To vysvětluje snížení bolestivých pocitů při různých zánětlivých procesech.

VÝTAŽEK Z KOŘENŮ RDESNA MNOHOKVĚTÉHO…rdesno je nazýváno čínskými lékaři „rostlinou dlouhověkosti“ za jeho celkové posilující a tonizační účinky. Zvláště užitečný je kořen rdesna pro ženy v poporodním období, protože zvyšuje tonus dělohy, obnovuje hormonální rovnováhu, má blahodárný vliv na reprodukční systém.

ALUNIT…100% přírodní produkt sopečného původu.  Má přirozený antibakteriální účinek.

ALOE EXTRAKT…ovlivňuje všechny tělesné tkáně, působí jako prevence mykotických, virových a bakteriálních infekcí, zmírňuje otoky, svědění…pozitivně působí na reprodukční systém.

EXTRAKT Z LISTŮ KURKUMY…spolehlivý pomocník imunitního systému v boji proti patogenním mikroorganismům.

Účinnost bylinného obkladu „Energie života“ tianDe pocítíte již za několik minut po aplikaci – zmírní se svědění a pálení. Můžete cítit teplo nebo nárůst pulzace v energetických centrech – je to známka aktivizace a harmonizace v těle.

Vyvinuli je vědci Státního centra čínské medicíny. Vyrábí se na technologickém zařízení vysoké úrovně. Povrch vložky je nasáklý patentovanou směsí bylin čínské medicíny, připravených dle starých receptů léčitelů čínské dynastie Tang.

KONTRAINDIKACE : těhotenství

 

 

STAREJTE SE O SVÉ ŽENSKÉ ZDRAVÍ PREVENTIVNĚ !!!

Sestavím vám ucelený program pro prevenci ženského zdraví nebo i pokud řešíte nějaký ženský problém.

 

Aby vás nakupování s tianDe více bavilo :-), vyřídím Vám obratem zákaznickou kartičku, díky které nakoupíte za 1/3 ceny oproti katalogu. Sleva vám zůstává trvale nastavena 🙂 !!!

Napište mi nebo zavolejte 775 950 235

Autor : Michaela Krásová

2.4.2020

Sdílet