NATURAL VEIL – KRYSTAL ALUNIT – 100% PŘÍRODNÍ DEODORANT

By 19. 3. 2020

100% přírodní produkt sopečného původu. Zcela neškodný pro organizmus, protože na rozdíl od mnoha moderních deodorantů neobsahuje chlorhydrát hliníku ani jiné škodlivé chemické sloučeniny. Krystal alunit byl znám již tisíce let v Číně jako prostředek pro boj proti nepříjemným pachům, prevenci a léčbu mnoha nemocí. Společnost TianDe vytvořila na jeho základě deodorant Natural Veil, jehož vysoká účinnost je zaručena díky dokonalé čistotě přírodních krystalů, které se těží v Číně.

JE TO JEN DEODORANT?
Alunit – to je dar matky přírody, který v Asii používají už po celá staletí. V tradiční čínské medicíně se krystal alunit používá v roztocích na kloktání, mytí a výplachy, při zánětlivých procesech kůže a sliznic. Krystal alunit zastaví drobná krvácení a podporuje hojení poranění. Pomáhá normalizovat stav problematické pokožky. Můžete jej použít po holení, abyste předešli podráždění pokožky. Zmírňuje svědění a otok po štípnutí komárů, odstraňuje nepříjemné pachy (česnek, ryby) z Vašich rukou, má přírodní antibakteriální účinky. Likviduje bakterie, které způsobují zápach a tak zaručuje svěžest po dobu více než 24 hodin.

JAK POUŽÍVAT NATURAL VEIL ?
Namočte krystal vodou a po sprše či koupeli jím otřete podpažní jamky a chodidla. Krystal se během používání postupně zmenšuje, ale stále si zachovává svou účinnost.

Krystal je velmi lehký a kompaktní, nepostradatelný na cestách a na dovolené. Je také velmi úsporný, pokud připustíme, že zmínka o ekonomické výhodnosti je obecně vhodná tam, kde se jedná o zdraví. Jeden krystal o hmotnosti 60g Vám vystačí na více než jeden rok každodenního používání. Pokud by Vám krystal spadl a roztříštil se, roztlučte jej na prášek – špetka prášku, aplikovaná do obuvi poslouží jako dlouhodobý deodorant. Úlomky můžete též rozpustit ve vodě a používat roztok Natural Veil k potírání problémových míst na pokožce.

PROČ  POUŽÍVAT NATURAL VEIL ?
= 100% přírodní produkt přírodního původu, je zcela neškodný pro organizmus, protože neobsahuje žádné škodlivé chemické látky ani žádné emulgátory, které způsobují ucpávání pórů a narušují funkci potních žláz
= má antibakteriální účinek
= je bez vůně a neobsahuje žádné vonné látky, které by „soutěžily“ s parfémem
= neobsahuje oleje, nezanechává skvrny na oblečení
= vhodný pro těhotné ženy i kojící maminky

Sdílet