MICHAELA KRÁSOVÁ – HOUBA „NESMRTELNOSTI“ LINGHZI (REISHI) V TIANDE PRODUKTECH, ŠAMPON S EXTRAKTY S LINGHZI, KRÉM NA RUCE S LINGHZI,

By 20. 4. 2020

Víte, proč se této houbě říká božská houba nesmrtelnosti a dlouhověkosti ? Po 4 000 let ji tradiční čínská medicína využívala jako elixír života pro čínské císaře, kteří se dožívali nadprůměrného věku a dodnes ji v Číně považují za nejcennější dar přírody. Její váha byla ve starověku vyvažována zlatem. Ve volné přírodě roste houba jen na odumřelých stromech tvrdým dřevem a je to dřevokazná houba. Často je třeba zkontrolovat až tisíce starých stromů, aby se našlo pár hub. Kdo ji nalezl, musel ji okamžitě odevzdat u císařského dvora.Neodevzdání se trestalo smrtí.

A ještě pro pořádek 🙂

 • v Číně je houba známá jako LINGHZI
 • v Japonsku jako REISHI
 • v Čechách jako LESKLOKORKA LESKLÁ
 •  Najdete ji proto i v tianDe úžasných produktech…

1/ ŠAMPON A BALZÁM NA VLASY LINGHZI  tianDe

Extrakt z Lingzhi zlepšuje krevní oběh a tím i přísun živin buňkám pokožky hlavy. Stimuluje cirkulaci kyslíku v pokožce hlavy   a pomáhá tak regenerovat oslabené, tenké a poškozené vlasy. Díky silným antioxidačním účinkům poskytuje vlasům ochranu   před negativními vlivy vnějšího prostředí.

Umí řešit :

 • – problémy s vlasovou pokožkou
 •  – padání vlasů
 • – lupy
 •  – svědění pokožky hlavy
 • – pomalý růst
 • – regenerace barvených vlasů
 •  – vlasy bez objemu

2/ INTENZIVNÍ A REGENERAČNÍ KRÉM NA OBLIČEJ S LINGHZI  „ASIAN BEAUTY“ tianDe

 Krém s unikátní formulí pracuje ve dne i v noci, vrací pleti hladkost, záři a svěžest. Intenzivně hydratuje, vyživuje, obnovuje buňky, má zpevňující účinek. Pleť je vyhlazená, stává se pružnější a více elastickou.

3/ OMLAZUJÍCÍ KRÉM NA RUCE LINGHZI tianDe proti pigmentovým skvrnám   

 Aktivuje proces regenerace buněk, vyhlazuje vrásky a předchází jejich vzniku, takže pokožka na rukou se stává mladou a hladkou. Lehká nemastná textura zajišťuje rychlé vstřebávání krému, okamžitě navrací rukám pocit pohodlí.

4/ PLEŤOVÁ MASKA LINGHZI tianDe

Skvělé vyživuje a hydratuje pokožku, zlepšuje barvu obličeje. Má antioxidační účinek, chrání pokožku, zabraňuje  předčasnému stárnutí. Pleť se stává elastickou, hladkou a sametově hebkou. Skvělý přípravek pro zralou pleť.

 

Síla medicinálních houbiček je nepřenosná. Tradiční čínská medicína říká o houbě Linghzi je „kořen života“ . Je to symbol úspěchu , životního štěstí a věčného života. Čínské ženy používají LESKLOKORKU LESKLOU  k zachování krásy a prodloužení mládí.

Ráda Vás zasvětím do tajů tianDe produktů s unikátními houbičkami, vyřídím kartičku pro nákupy za 1/3 ceny oproti katalogovým cenám  bez závazků a povinných nákupů.

 

Napište mi nebo rovnou volejte 775 950 235.

Těším se na Vaše dotazy, které Vám ráda zodpovím.

 

 

Autor : Michaela Krásová

www.michaelakrasova.cz

19.4.2020

Sdílet